Telefon og e-postliste SSMK

Styret

Navn

Verv

Telefon

E-post

Marianne Vasaasen

Leder

91108102 

vasaasen.marianne@gmail.com

Torill Hoel

Kasserer

               

torill.hoel@stange.kommune.no

Asbjørg Einvik Vestli  

Sekretær

90099947

asbjot@gmail.com

Kari Pedersen              

Styremedlem

(Arrangement)

91805829  

kari.pedersen@vegvesen.no

Laila Nilsen Myklebust

Styremedlem

(Dugnad mm)

91747871

laila.myklebust@gmail.com

Geir Helmersen

Styremedlem (SUK)

90636585

Geirhelm60@gmail.com

Kjersti Bergseng

Vara

92020613

kbergseng@hotmail.com

Dirigenter

Navn

Korps

Telefon

E-post

Mona Vestli

Nybegynner- og

Aspirantkorps

45422619

mona.vestli@stange.kommune.no

Merete Høgset

Hovedkorps

97127263

merete@orasb.no

Instruktører

Navn

Instrument

Telefon

E-post

Geir Helmersen

Instruktør-

ansvarlig

90636585

Geirhelm60@gmail.com

 

Benedikte Steensen

Fløyte

90703378

btysteensen@gmail.com

 

Ola Nordsveen

Klarinett/

Fløyte

41513090

ol-nords@online.no

Emil Dahl

Saksofon

90074758

dahler1@hotmail.com

 

Solveig Johansen

Saksofon

41450423

 

 

Anbjørg Botten

Kornett

41464265

anbot93@hotmail.com

Lars Espen Rath Vestad

Trombone

90653555

lerv@online.no

 

 

Baryton

 

 

 

Øystein Hoel

Tuba

93005565

Oistein.hoel@gmail.com

 

Erlend Jøndal Bakken

Slagverk / perkusjon

95748872

instruksjon@live.no

Øvrige komiteer og utvalg

Arrangement:

Julie Lahlum, julielahlum@me.com , tlf 481 49 788
Jon Grunde Vegard, jon-g-v@online.no, tlf 414 45 668
Ida Lundby,
Ida_L_84@hotmail.com , tlf 950 47 143

Sigrun Breck Oustad, sbo@teaterinnlandet.no , tlf 911 68 728

Vara: Anne Sofie Søgård  tlf. 913 66 722


Materialutvalget (instrumenter, utstyr og uniformer):        

Marit Helmersen, helmersenmarit@gmail.com , tlf 922 65 104
Claire Nyen, claire@nyen.no , tlf 473 72 572


Web:


Valgkomitè:                 

Laila Dufseth 

Ulrika Gardskär




   

Stange Skoles Musikkorps

Adresse:
Stange skoles musikkorps
PB 167
2335 Stange

Org.nr: 989426397
Konto nummer: 18132800053


Æresmedlem i SSMK:
Thor Ludvig Løken
Arnfinn Steina
Ola Nordsveen