Telefon og e-postliste SSMK

Styret

Navn

Verv

Telefon

E-post

Asbjørg Einvik Vestli

Leder

90099947 

asbjot@gmail.com

Torill Hoel

Kasserer

               

torill.hoel@stange.kommune.no

Marianne Vasaasen

Sekretær

91108102 

vasaasen.marianne@gmail.com

Kari Pedersen              

Styremedlem

(Arrangement)

91805829  

kari.pedersen@vegvesen.no

Laila Nilsen Myklebust

Styremedlem

(Dugnad mm)

91747871

laila.myklebust@gmail.com

Geir Helmersen

Styremedlem (SUK)

90636585

Geirhelm60@gmail.com

Erlend Refsdal

Vara

97167336

erlend@refsdal.no

Dirigenter

Navn

Korps

Telefon

E-post

Mona Vestli

Nybegynner- og

Aspirantkorps

45422619

mona.vestli@stange.kommune.no

Frank Olsen 

Hovedkorps


frank_b_olsen@hotmail.com

Instruktører

Navn

Instrument

Telefon

E-post

Harald Nøkleholm

Instruktør-

ansvarlig

900 90 294


  opt.harald@hotmail.com

Cecilie 

Dangmann

Fløyte

47389103

Ola Nordsveen

Klarinett/

Fløyte

41513090

ol-nords@online.no

Emil Dahl

Saksofon

90074758

dahler1@hotmail.com

 

Jan Erik 

Nyhus

Saksofon


 

 


Lars Espen Rath Vestad

Trombone

90653555

lerv@online.no

 

 Håkon Søbakken

Baryton

 

 

 

Øystein Hoel

Tuba

93005565

Oistein.hoel@gmail.com

 

Erlend Jøndal Bakken

Slagverk / perkusjon

95748872

instruksjon@live.no

Øvrige komiteer og utvalg

Arrangement:

Julie Lahlum, julielahlum@me.com , tlf 481 49 788
Jon Grunde Vegard, jon-g-v@online.no, tlf 414 45 668
Irene Brun, ibr@soprasteria.com tlf. 90784035

Kristine Finset Lund, kristibf@hotmail.com  tlf. 97670844




Materialutvalget (instrumenter, utstyr og uniformer):        

Marit Helmersen, helmersenmarit@gmail.com , tlf 922 65 104
Claire Nyen, claire@nyen.no , tlf 473 72 572




Valgkomitè:                 

Ulrika Gardskär

Thale Westad Bosman 



   

Stange Skoles Musikkorps

Adresse:
Stange skoles musikkorps
PB 167
2335 Stange

Org.nr: 989426397
Konto nummer: 18132800053


Æresmedlem i SSMK:
Thor Ludvig Løken
Arnfinn Steina
Ola Nordsveen